Ogłoszenie

Katalog stron www w formie forum. Nie musisz się logować. Przeczytaj Zasady czyli Regulamin. Wpisz post z adresem swojej strony.


Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych katalogów:

Katalog Zagiel

Katalog Darmowe Fora

Katalog UOZ

#1 2011-04-15 11:09:19

Maciejowe.pl

Gość

Meble artystyczne

Sztuka użytkowa rzeźbiona w drewnie przydaje pomieszczeniu cudowny aromat, ciepło i niezwykły nastrój. Meble autorskie wykonywane w pracowni w Łysobykach to nietuzinkowe realizacje artystyczne ? każdy egzemplarz mebla jest tworzony tylko raz, również na zlecenie klientów. Celem rzeźbiarza jest forma skupiająca w sobie harmonię, piękno i funkcjonalność. Operując liniami giętymi, rzeźbi meble naśladujące naturę. Drewno artystyczne pasuje do każdego stylu aranżacji, świetnie harmonizując z pomieszczeniami w stylu rustykalnym, klasycznym i nowoczesnym. Połączenie szkła i metalu i drewna dzięki wysmakowanej formie wygląda spójnie i elegancko. Meble nie są kolorowane, a wielość barw uzyskiwana jest dzięki intarsjowaniu wieloma gatunkami drewna. Nr tel.: 502 603 483.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jak zakończyć dobrze stalkera cień czarnobyla? lista quests tibiame przespalam sie z synem bmw vin decoder po polsku numery orange do ładnych chłopaków