Ogłoszenie

Katalog stron www w formie forum. Nie musisz się logować. Przeczytaj Zasady czyli Regulamin. Wpisz post z adresem swojej strony.


Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych katalogów:

Katalog Zagiel

Katalog Darmowe Fora

Katalog UOZ

#1 2015-02-10 16:44:35

TakSi

Gość

Systemy wizyjne

Taksi Engineering to firma oferująca profesjonalne systemy znakowania , a ponadto systemy wizyjne. Znakowanie produktów jest najważniejsze dla producentów każdego typu produktów trwałych. Pomaga zidentyfikować produkt. W szczególności w procesie reklamacji można rozpoznać czy określony produkt nie jest podróbką, albo czy jego czas gwarancji się nie zakończył. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów możliwa jest automatyzacja znakowania. Potrafimy rozwiązać niemal właściwie każdy problem związany z zagadnieniem znakowania. Oferujemy naszym klientom też znakowanie laserowe, znakowanie mikropunktowe, czcionki, kasety, prasy czy czytniki kodów Datamatrix. Śledzimy na bieżąco nowinki techniczne, dlatego w chwili obecnej nasi klienci otrzymują zawsze najnowsze rozwiązania. Nasze usługi świadczymy kompleksowo. Dostarczamy gotowe stanowiska do znakowania, które integrujemy z miejscową linią produkcyjną.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bezplatne.pun.pl elitserien terminarz 2010 szukam dziewczyny nastolatki nr plus zk szczecinek adres www.panzerproject.pun.pl