Ogłoszenie

Katalog stron www w formie forum. Nie musisz się logować. Przeczytaj Zasady czyli Regulamin. Wpisz post z adresem swojej strony.


Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych katalogów:

Katalog Zagiel

Katalog Darmowe Fora

Katalog UOZ

#1 2015-01-22 12:29:56

Szpital św. Elżbiety

Gość

Świadczenia w zakresie neurologii

Szpital Św. Elżbiety Mokotowskie Centrum Medyczne to nowoczesna, prywatna placówka medyczna, w której wykonywane są świadczenia w zakresie neurologii i wielu innych. Znajduje się tutaj 140 łóżek dla pacjentów z różnymi rodzajami schorzeń. Placówka szczególny nacisk kładzie na opiekę onkologiczną, lecz znaleźć tu można także poradnie chirurgiczne, okulistyczne, ortopedyczne, kardiologiczne, medycyny pracy, leczenia bólu. Lekarze neurolodzy w Warszawie również tu są obecni, zarówno w poradniach jak i na oddziałach. Szpital zapewnia również szczegółową diagnostykę, badania na profesjonalnym sprzęcie do diagnostyki obrazowej RTG, USG, gastroskopii, kolonoskopii, czy mammografii. Gabinet okulistyczny w Warszawie przyjmuje również swoich pacjentów po uprzednim umówieniu się na wizytę.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jak wytrenować konia na howrse od żrebaka www.diablots.pun.pl www.muzyczne-metal.pun.pl www.69moa69.pun.pl ssalem sutki mamie