Ogłoszenie

Katalog stron www w formie forum. Nie musisz się logować. Przeczytaj Zasady czyli Regulamin. Wpisz post z adresem swojej strony.


Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych katalogów:

Katalog Zagiel

Katalog Darmowe Fora

Katalog UOZ

#1 2013-06-28 17:17:24

citysfera

Nowy użytkownik

Punktów :   

Super witryna rozrywkowa

Możesz wypowiedzieć się w każdej kwestii wg osobistej oceny. Napraw sobie humor. Strona jest interaktywna, więc oprócz czytania i komentowania bierzesz też dynamiczny wkład w sporządzaniu witryny. Skoro sami się ośmieszają, więc czemu na tym nie skorzystać i nie mieć wyśmienitej uciechy z tzw. celebrytów, którzy są sławni tylko z tego, że ich fotki wydawane są w czasopismach i ogłaszane w wątpliwej jakości serwisach. Prócz wizerunku niczego większego  sobą ilustrują. Wiedzą to internauci, dlatego że jako błyskotliwi ludzie nie dają się zwodzić. Dołączaj paradne fotografie, śmieszne relacje, numery, prawdziwe i wymyślone historie o wszystkim co istotne i nieistotne. Tylko u nas odkryjesz najciekawsze interesujące i najświeższe informacje dostarczone w nietypowy sposób. Szyderczo o gwiazdach, sportsmenach i politykach. Nie zostaniesz ocenzurowany, a Twój artykuł na pewno będzie uznany przez odwiedzających nasz serwis. Rozrywka w najlepszym opracowaniu. Naigrywaj się z polityków, żurnalistów, celebrytów, sportsmenów, z każdego kogo właśnie obmówiły tabloidy. Z żartem i rechotem w każdy nowy dzień wespół z internetowymi koczkodanami, którzy sami, na własne pragnienie, wybiegają przed orkiestrę nie mając ku temu smykałki. Odkryj w sobie reportera, a to co opowiesz, sfotografujesz lub naszkicujesz zamieść na naszej witrynie. Na naszej stronie brak zabronionych tematów, nikt nikomu niczego nie zabrania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
komendy dla moderator jak przeniesc lvl pou na inne pou ormskirk walczuch parujące szyby golf 5 dziewczyna broni mi spotkac sie z matka