Ogłoszenie

Katalog stron www w formie forum. Nie musisz się logować. Przeczytaj Zasady czyli Regulamin. Wpisz post z adresem swojej strony.


Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych katalogów:

Katalog Zagiel

Katalog Darmowe Fora

Katalog UOZ

#1 2013-03-01 19:01:57

Carwipers.org

Gość

Hybrydowe oraz płaskie wycieraczki samochodowe

[[ Hybrydowe oraz płaskie wycieraczki samochodowe ]]
Nasza oferta to wycieraczki hybrydowe oraz wycieraczki płaskie do większości aut osobowych i dostawczych produkowanych na rynku ze standardowym ramieniem typu "U" jak i ze specjalnymi mocowaniami do nowszych modeli samochodów.Sprzedawane przez nas wycieraczki samochodowe charakteryzują się niewygórowaną ceną oraz bardzo dobrą formą wykonania.Nasz asortyment to ponad 1900 produktów dostępnych do większości typów na rynku.U nas dostaniesz to czego szukasz, bez względu na to czy życzysz sobie tylko prawej wycieraczki czy całego kompletu. Nasz sklep oferuje również duży asortyment wycieraczek na tył.Twój zakup starannie zapakujemy i prześlemy w przeciągu 24h od dnia złożenia zamówienia lub zaksięgowania wpłaty.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wymiana rozrządu cenaaudi a4 disel 1999 rok oblivion zaklinanie www.arjunrampal.pun.pl www.wyborczatogowno.pun.pl jak wejsc na fb nie znajac hasla ani maila