Ogłoszenie

Katalog stron www w formie forum. Nie musisz się logować. Przeczytaj Zasady czyli Regulamin. Wpisz post z adresem swojej strony.


Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych katalogów:

Katalog Zagiel

Katalog Darmowe Fora

Katalog UOZ

#1 2015-01-21 16:12:51

Fotobarwa.pl

Gość

Wywoływanie zdjęć online

Jesteśmy firmą, której możesz zlecić wywołanie obrazów on-line. Warto zdecydować się na przechowywanie fotografii w formie papierowej. Taka metoda gwarantuje trwałość fotografii na lata, w przeciwieństwie do przechowywania odbitek na nośnikach elektronicznych. Wywoływanie obrazów z naszą pomocą jest proste i wymaga minimalnego nakładu Twojego czasu. Wystarczy, że przekażesz nam ilustracje, używając darmowego kodu, który można ściągnąć na naszej stronie www, albo prześlesz je nam za pośrednictwem poczty e-mail. Wybierz także wielkość zdjęć. Najpopularniejszy format dzisiaj to 10x15, chociaż nasza firma przygotowuje fotografię wręcz w rozmiarze 20x30. Gotowe odbitki dostarczymy Ci w niedługim czasie za pośrednictwem listonosza albo kuriera. Wywoływanie obrazów online przenigdy nie było bardziej intuicyjne.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyborczatogowno.pun.pl szukam dziewczyny nastolatki nr plus elitserien terminarz 2010 youtubekobiety islam jak się pozbyć pcheł z mieszkania