Katalog forum pun

Katalog stron www w formie forum.

Ogłoszenie

Katalog stron www w formie forum. Nie musisz się logować. Przeczytaj Zasady czyli Regulamin. Wpisz post z adresem swojej strony.


Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych katalogów:

Katalog Zagiel

Katalog Darmowe Fora

Katalog UOZ

#1 2013-06-19 14:32:09

www.autoklima-gliwice.pl

Gość

Serwis klimatyzacji samochodowej Gliwice

Komfort w samochodzie w upalne dni lata a zwłaszcza podczas wakacji wymaga sprawnej klimatyzacji. Nasz serwis klimatyzacji Gliwice zapewni jej bezawaryjne funkcjonowanie. Jesteśmy firmą która prawidłowo zrealizuje napełnianie, osuszanie układu, sprawdzanie szczelności ultrafioletem, czyli potocznie nabijanie klimatyzacji. Gliwice, Głogowska 1 to nasz adres, na granicy Gliwic i Zabrza. Dodatkowo oferujemy czyszczenie kabiny pojazdu i przewodów wentylacyjnych metodami : ozonowanie lub ultradźwięki. Fachowo i tanio. Pracujemy na włoskich urządzeniach Texa, europejskiego lidera  w dziedzinie: klimatyzacja samochodowa. Kilka lat doświadczenia pomaga nam we właściwej obsłudze i pomocy w diagnozie ewentualnych błędów w funkcjonowaniu systemu. Wejdź online na naszą stronę i sprawdź aktualne ceny w podpunkcie - "nabicie klimy cena Gliwice" i umów się na serwis.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.exz-liga.pun.pl numery orange do ładnych chłopaków spadek saturacji przyczyna www.zsmalbork.pun.pl www.haxteam.pun.pl