Ogłoszenie

Katalog stron www w formie forum. Nie musisz się logować. Przeczytaj Zasady czyli Regulamin. Wpisz post z adresem swojej strony.


Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych katalogów:

Katalog Zagiel

Katalog Darmowe Fora

Katalog UOZ

#1 2013-05-13 11:21:54

Centrumtapet.pl

Gość

Tapety na ścianę

Centrumtapet.pl - rzeczony znany sklep online to pewność dużego wachlarza tapet. Sprzedawane przez nasze przedsiębiorstwo tapety to ciekawe wzory, jak również różne faktury. Oferta sklepu jest na tyle duża, iż na pewno każdy odszuka w niej produkt dla siebie. Oferujemy tapety winylowe, tapety do pokoi dziecięcych i łazienek, tapety do malowania, jak również polecamy solidny towar jakim jest tapeta z włókna szklanego, aby wymienić tylko niektóre oferowane towary. Jeżeli potrzebna Wam okleina meblowa to także mamy ją w naszej ofercie. W naszym sklepie posiadamy sprawny system przesyłania paczek oraz wysyłania tapet. W chwili opuszczenia przez przesyłkę magazynu, nabywca dostaje e-mail z adresem sklepu oraz numerem przesyłki. Dzięki temu rozwiązaniu nabywca ma szansę sprawdzenia lokalizacji przesyłki i może połączyć się kiedy chce z kurierem. Oprócz tego, proponujemy błyskawiczne dostawy. Kolejna zaleta naszego sklepu to ustalona z góry stawka przesyłek. Zapraszamy!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantazja.pun.pl czy można 125 zarejestrować na 50 www.papierosy.pun.pl rozstanie strasznie boli golf III 1.9 tdi 170 km