Ogłoszenie

Katalog stron www w formie forum. Nie musisz się logować. Przeczytaj Zasady czyli Regulamin. Wpisz post z adresem swojej strony.


Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych katalogów:

Katalog Zagiel

Katalog Darmowe Fora

Katalog UOZ

#1 2013-03-17 17:57:48

modziarka

Nowy użytkownik

Punktów :   

Strony dla początkujących modelek?

Cześć dziewczyny,

ostatnio zaczęłam szukać stron dla początkujących modelek i fotomodelek które mogą pomóc im w rozpoczęciu pracy w branży.
Zaintrygowała mnie przede wszystkim jedna, a uściślając jeden blog o modzie który ma na celu właśnie pomóc młodym nie tylko modelkom ale również początkującym projektantom mody, wizażystom i wszystkim chcącym zaistnieć w świecie mody.

TheFashionProject bo tak się nazywa, jak zauważyłam została założona w 2012 roku w Wielkiej Brytanii, ale posiada również polską wersje językową więc każdej z Was powinna podpasywać. Posiada póki co małą bazę modelek, stylistów i wizażystów ale jak już zauważyłam istnieje dosyć krótko lecz zapowiada się świetnie!

Wydaje mi się, że to świetny pomysł i nie spotkałam się jeszcze z takim projektem w Polsce więc chciałam się z Wami nią podzielić.

Link - Blog o modzie

Znacie podobne strony/blogi które mogą pomóc w taki sam sposób? Zrobimy listę dla zainteresowanych dziewczyn, Kto wie, może dzięki Nam którejś z nas uda się zaistnieć w tym jakże ciężkim do przebicia się sektorze.

Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrestlehazard.pun.pl youtubekobiety islam www.arjunrampal.pun.pl www.wyborczatogowno.pun.pl afrykanski jez pigmejski