Ogłoszenie

Katalog stron www w formie forum. Nie musisz się logować. Przeczytaj Zasady czyli Regulamin. Wpisz post z adresem swojej strony.


Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych katalogów:

Katalog Zagiel

Katalog Darmowe Fora

Katalog UOZ

#1 2013-02-25 15:47:30

drzewiec

Nowy użytkownik

Punktów :   

Pokoje Mielno, noclegi, wczasy w Mielnie - Pensjonat Drzewiec.

Pensjonat DRZEWIEC nad morzem - noclegi mielenko. Zapraszamy na urlop  nad morzem do pensjonatu stworzonego z bali modrzewia syberyjskiego, krytego strzechą położonego w małej morskiej osady Mielenko, nieopodal miejsowości Mielno.  Pensjonat pobudowany został ręcznie przez drwali w techniki bala mokrego, zbudowany jest zszalenie trwałego także twardego drzewa którym jest modrzew syberyjski. Rozmiar bali waha się w granicach 40-70cm. Bale są jeno okorowane przez co zatrzymany został prawdziwy kształt drzewa oraz jego woń.Dla małych dzieci zdołamy użyczyć łeżczko turystyczne, fotelik do karmienia czy też wózek spacerowy. Noclegi mielno - zapraszamy na wczasy nad morzem.  Do zacnej, ogromnej, nie zatłoczonej plaży dzieli nas 250m pas lasu poprzez który przebiega droga dla pieszych rowerowo-spacerowa łącząca Mielno - Mielenko - Chłopy - Sarbinowo - Gąski. Bliskość miejscowości Mielno (ok. 25 min spacerem) zapewnia alternatywę użytkowania z atrakcji większej miejscowości, przy zachowaniu atutów mniejszego ośrodka (cisza w ciągu nocy, brak zatłoczonych plaż, mnóstwo zieleni).Zapewniamy odpoczynek w ciszy, wypoczynku i niepowtarzalnym mikroklimacie.Wyposażenie pokoju: toaleta z natryskiem, Telewizja, lodówka, czajnik, kubki, talerze sztućce.Dom otoczony jestsporym skwerem, na którym znajdują się 2 place radości: dla maluszków plus starszych dzieci, dodatkowo rozległy trawnik do zabaw ruchowych. Nasi najmniejsi goście mogą używać z wehikułów oddanych dla dzieci do 15kg; quada, rowerków, wozu itp. W samodzielnej części ogrodu znajduje sie altanka z grillem, gdzie można wypocząć, pograć w uciechy planszowe, dart'a, pikarzyki, poczytać ksiąkę.Posiadamy rozległe, słoneczne pokoje dla 2,3,4 względnie 5 osób.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jak zarobic equus dla osrodka na howrse kawał o blondynce i kole tracheotomia odsysanie parujące szyby golf 5 harry potter ginny weasley łóżko