Ogłoszenie

Katalog stron www w formie forum. Nie musisz się logować. Przeczytaj Zasady czyli Regulamin. Wpisz post z adresem swojej strony.


Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych katalogów:

Katalog Zagiel

Katalog Darmowe Fora

Katalog UOZ

#1 2012-10-31 09:40:50

 Grace

Użytkownik

Punktów :   

Iluzjonista

Który najlepszy, "Iluzjonista", "Prestiż", a może jeszcze inny? Widzę, że wielu użytkowników dyskutuje o tym, który z filmów jest lepszy. Jednak nikt tutaj nie wspomina o innym, dużo starszym i zapomnianym, aczkolwiek genialnym. O iluzji. Spotakanie ze sztuką iluzji. Urodziny z czarodziejem. Iluzjonista - komik - magik. Pokazy iluzji z bliska i na scenie - dla dzieci i dla dorosłych. Głównym bohaterem jest iluzjonista przedstawiający się na plakatach, jako Tatischeff (oryginalne nazwisko Tatiego). SPOILERY! iluzionista/ prestiż. O tym przełamaniu mowy być nie może, wszystko wkomponowuje się (choć całkiem ładna to kompozycja) w standardowy i schematyczny ciąg zdarzeń. Iluzja – film fabularny produkcji macedońskiej w reżyserii Svetozara Ristovskiego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muzyczne-metal.pun.pl titan quest spis legendarnych itemów www.diablots.pun.pl zdjecia chomików czy koszatniczki zapadają w sen zimowy