Ogłoszenie

Katalog stron www w formie forum. Nie musisz się logować. Przeczytaj Zasady czyli Regulamin. Wpisz post z adresem swojej strony.


Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych katalogów:

Katalog Zagiel

Katalog Darmowe Fora

Katalog UOZ

#1 2012-09-23 13:59:54

Klub Seat Ibiza Polska

Gość

Serwis i forum samochodowe Seat

Zawsze chciałeś przepaść do Klubu? Załatwić za free przeceny na części motoryzacyjne czy paliwo? Spotkać się z kompanami na zlotach samochodowych? Nabyć wystrzałową koszulkę lub inne gadgety klubowe? Forum motoryzacyjne Seat to miejsce dla Ciebie. Opinie, Spoty i zloty, tuning samochodowy, Dział techniczny, giełda samochodowa to tylko kilka sekcji jakie proponuje nasze forum. Jesteś zapaleńcem konkretnego gatunku samochodu: seat ibiza 6l, seat ibiza, ibiza 6k, seat ibiza ii fl? To prawidłowo trafiłeś! Jesteśmy największym klubem motoryzacyjnym marki SEAT w Polsce. Zasięgnij u nas opinii na jakikolwiek temat. Ty też jesteś nam niezbędny aby utworzyć gigantyczne grono fanów motoryzacji marki Seat. Bez Ciebie nie damy radę osiągnąć zwycięstwo.Ciepło Zapraszamy!! Nie pożałujesz tej woli.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gang marchewy kraków o czym gadać z koleżanka jak nie ma tematu dowcipy o jasiu i małgosi Czy naruto zostanie hokage? terraria 1.1.2 wszystkie zbroje