Ogłoszenie

Katalog stron www w formie forum. Nie musisz się logować. Przeczytaj Zasady czyli Regulamin. Wpisz post z adresem swojej strony.


Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych katalogów:

Katalog Zagiel

Katalog Darmowe Fora

Katalog UOZ

#1 2012-08-09 15:09:15

Oblok

Gość

Program do rezerwacji

Oblok.pl to profesjonalny, aczkolwiek nieskomplikowany system do zarządzania salonem fryzjerskim. To program dla salonu fryzjerskiego zapewnia możliwość internetowej rezerwacji miejsc klientom, którzy wybierają sami adekwatną datę, porę jak także rodzaj usługi. Ponadto platforma przesyła użytkownikom automatycznie smsy przypominające o umówionej wizycie. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas, przedtem przeznaczany na obsługę rezerwacji telefonicznych, lecz również kolosalnie przycina liczbę osób, które zapominają o wizytach oraz wywołują przestój w pracy. Ten szczególny program do obsługi zakładu fryzjerskiego zapewnia także monitorowanie statystyk dotyczących najchętniej wybieranych usług, liczby klientów. Zlicza także obrót i pozwala na powiadamianie klientów o promocjach a także nowych usługach. Ponadto dostęp do systemu możliwy jest prawie z każdego miejsca na świecie, w jakim istnieje dostęp doSieci.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zsmalbork.pun.pl jak zakończyć dobrze stalkera cień czarnobyla? dziewczyna broni mi spotkac sie z matka komendy/polecenia do samp numery orange do ładnych chłopaków