Ogłoszenie

Katalog stron www w formie forum. Nie musisz się logować. Przeczytaj Zasady czyli Regulamin. Wpisz post z adresem swojej strony.


Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych katalogów:

Katalog Zagiel

Katalog Darmowe Fora

Katalog UOZ

#1 2012-04-17 13:51:57

maxgr111

Gość

Sklep sportowy SalonSportu.pl

SalonSportu.pl to sklep sportowy oferujący akcesoria i sprzęt fitness, który został stworzony przez zgrany zespół młodych ludzi zafascynowanych sportem, z doświadczeniem w branży fitness oraz rehabilitacji ruchowej. W naszej bogatej ofercie akcesoriów i sprzętu fitness posiadamy m.in. orbitreki, bieżnie treningowe, rowery treningowe, steppery i wiele innych. Oferujemy także sprzęt sportowy przeznaczony do gier towarzyskich i zespołowych taki, jak np. stoły bilardowe, trampoliny czy piłkarzyki. W naszej ofercie znajdziecie produkty firm takich, jak m.in. Body Sculpture, Hop-Sport, Sapphire.
Już teraz możesz ćwiczyć w zaciszu własnego domu bez względu na porę dnia. Kupując sprzęt i akcesoria sportowe w naszym sklepie masz gwarancję profesjonalnej, indywidualnej obsługi.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.exz-liga.pun.pl jak zakończyć dobrze stalkera cień czarnobyla? numery orange do ładnych chłopaków komendy/polecenia do samp www.zsmalbork.pun.pl