Katalog forum pun

Katalog stron www w formie forum.


#1 2010-04-07 12:59:08

ddaapp

Gość

DJ na wesele

coraz popularniejszą alternatywą dla zespołów muzycznych staje się wynajęcie dj'a wodzireja prezentera. Cena oczywiście takiego rozwiązania jest dużo niższa niż wynajęcie całego zespołu muzycznego, ale nie jest to jedyny argument przemawiający za takim rozwiązaniem. Samo słowo "dj" może kojarzyć się różnie. Zawsze kojarzyłem osobnika na którego wołano dj jako jakiegoś gościa o ćwierć rozumku, ze spodniami w klinie poniżej kolan i wysławiającego się kilkoma słowami. Jak jednak spotkałem dj-ów z prawdziwego zdarzenia, zmieniłem zdanie. DJ na weseleo przede wszystkim prezencja i wodzirejstwo. Prowadzenie wesela na wysokim poziomie oraz dodatkowe atrakcje. DJ warty polecenia opiszę na przykładzie "DJ rzeszów". Dwóch młodych gości którzy podchodzą do tematu profesjonalnie. Za naprawdę niską cene prowadzą na weselu standardy typu "oczepiny" ale dorzucają też coś ciekawszego. Karaoke na weselu? czemu nie! taniec integracyjny łączący gości? jak najbardziej! biesiada przy gitarze akustycznej zza stołów? no coś takiego się pamięta. szczerze polecam

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fidelisl2.pun.pl www.heroesfactory.pun.pl www.inib2009.pun.pl www.slawkow.pun.pl www.remontpowerofninja.pun.pl